Mina olen Meelis Vill 💁‍♂️

Kogemustega corporate social media marketing & search engine optimization (SEO) ekspert, kes antud valdkonnas töötanud üle 15. aasta. Lisaks konsulteerib ja koolitab kliente internetiturunduse mitmesugustes valdkondades (kuidas kirjutada löövaid ja jaburaid pealkirju; Google Business vs Tripadvisor; erinevad Adsid (Twitter, Linkedin, FB, Bing, Google Ads).

Palju on küsitud: miks, millepärast on mu firma nimi QQQ?

Maailma asjad on enamasti lihtsamad kui need paistavad. qqq.ee oli kõige lühem domeen, mille ma leidsin. Kõik lühemad domeenid on hiinlased Eestist ära ostnud. Mulle oleks sobinud ka a.ee või b.ee ja abc.de (see oli mu eriline lemmik). Neid ei saanud. Nii sündiski QQQ.
QQQ on minu firma. Vast olete nüüdseks pihta saanud. Kõik need fotod viitavad minule ja on minust. Minu nimi on Meelis Vill. Ma olen ~15 aastat digiturunduse erinevate sektorite, alade, žanritega kokku puutunud: veebilehtede tegemisest → reklaamimüügini. Oh, mis aastad need on olnud! Kümmekond aastat ja sajad projektid on näinud ja näidanud, et QQQ viib asjad ellu. Mõnikord tuleb lihtsalt alustada, teha tööd, ebaõnnestuda, aga kiiresti, ja uuesti teha. Kõik algab esimesest sammust. Lihtsalt astu see ära. Ehk – just do it.